AKTUALITY

75. výročie

Oslavujeme 75 rokov na slovenskom a medzinárodnom trhu!
Tento rok je pre našu spoločnosť významným medzníkom, veď osláviť 75. výročie založenia firmy je udalosťou roka. Tri štvrťstoročia existencie našej spoločnosti potvrdzuje jej miesto na slovenskom a medzinárodnom trhu a poukazuje na fakt, že to čo robíme, robíme so zanietením a strategickým výhľadom do budúcna, ktoré nás ženú dopredu. História sa však neuzatvára, tvorí podstatu a základ ďalšieho pokračovania života i práce.

Úspešnosť firmy je daná predovšetkým jej zamestnancami. Aj v ťažkých časoch, v obdobiach kríz, naši zamestnanci preukázali neuveriteľné odhodlanie, lojalitu k firme, k jej hodnotám, a preto patrí veľká vďaka všetkým zamestnancom, súčasným aj bývalým, bez ktorých by táto spoločnosť neustála turbulentné obdobia. Všetci z nich prispeli k napredovaniu našej spoločnosti a vyformovali ju do dnešnej podoby lídra trhu.

Po 75. rokoch je čo rekapitulovať. Vízie, dni naplnené prácou, skúsenosti a úspechy. Je to neuveriteľne dlhá cesta, počas ktorej sme zaviedli množstvo inovácií, zlepšovali postupy a služby, a to s jediným cieľom, aby sme našim zákazníkom boli nielen spoľahlivým dodávateľom a poskytovateľom služieb, ale hlavne partnerom. Našou výzvou je spolu s našimi zákazníkmi budovať dlhotrvajúce partnerstvá. Naša vďaka preto patrí aj našim zákazníkom, za ich vernosť a podporu, za ich inšpirácie, ktoré sú pre nás podnetom k neustálemu zlepšovaniu sa.

 

Fotovoltaická elektráreň

V roku 2022 sme spustili fotovoltaickú elektráreň, ktorá sa nachádza na budove skladu v našom výrobnom komplexe. Slnečná energia je najdostupnejšia forma obnoviteľnej energie, ktorú môžeme získať. Vysokokvalitné riešenia fotovoltaiky nám pomohli znížiť naše mesačné náklady za spotrebu elektrickej energie, zredukovať uhlíkovú stopu a šetriť životné prostredie. Celkovo máme nainštalovaných 75 kW fotovoltaických panelov, ktoré každodenne využívame pri výrobe našich produktov

SERVIS

Kvalitný záručný a pozáručný servis je základným kameňom budovania pevného partnerstva s našimi zákazníkmi.

\

DIAGNOSTIKA

Diagnostika je v súčasnosti neoddeliteľnou súčasťou údržby strojov. Je používaná takmer v každej oblasti nášho pôsobenia.

VÝVOJ A PROJEKCIA

Vlastný vývoj výrobkov je zameraný na maximálne uspokojenie reálnych požiadaviek obchodných partnerov.

viac ako

viac ako

ROKOV pôsobenia NA TRHU

SPOKOJNÝCH ZÁKAZNÍKOV

PREDANÝCH ZARIADENÍ

Kde nás nájdete

KONTAKTY

ADRESA

SLOVPUMP-TRADE, s.r.o.
Osloboditeľov 4,
976 67 Závadka nad Hronom

INFORMÁCIE

+421 940 982 782

VRÁTNICA

+421 940 982 785

PREDAJ A SERVIS - SR

Ing. Michal Lenhardt
+421 918 977 804
lenhardt@slovpump.sk

PREDAJ A SERVIS - ČR

František Kukučka
+421 918 977 805
kukucka@slovpump.sk

PREDAJ A SERVIS - SEFCO

Adam Erdélyi, BBA
+421 918 977 802
erdelyi@slovpump.sk

sk_SKSlovak